Yunus Bekir Yurdakul, Çarşamba günü söyleşilerimizin bu haftaki konuğuydu. Çeşitli gazetelerde çalışan, editör ve yazar Yurdakul ile yayıncılık, çocuk edebiyatı ve kitapları üzerinden keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_0472.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_0484.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_0509.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_0519.jpg)
Yunus Bekir Yurdakul, Çarşamba günü söyleşilerimizin bu haftaki konuğuydu. Çeşitli gazetelerde çalışan, editör ve yazar Yurdakul ile yayıncılık, çocuk edebiyatı ve kitapları üzerinden keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.