Gazeteci ve metin yazarı Duygu Özsüphandağ Yayman’ın ilk bireysel öykü kitabı ‘’Dulhane’’ üzerinden toplumun kadınlar üzerinde kurduğu baskı, kadına şiddet ve ‘’Dul’’ kavramını yeniden düşünmeye davet eden bir söyleşi gerçekleştirdik.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_0560-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_0546-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_0577-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_0586-min-1024x683.jpg)
Gazeteci ve metin yazarı Duygu Özsüphandağ Yayman’ın ilk bireysel öykü kitabı ‘’Dulhane’’ üzerinden toplumun kadınlar üzerinde kurduğu baskı, kadına şiddet ve ‘’Dul’’ kavramını yeniden düşünmeye davet eden bir söyleşi gerçekleştirdik.