Rahime Bilici İlkokulu 2.sınıf öğrencileri ile masal kahramanları eşliğinde müzeyi gezip, Müzik Öğretmeni Zeynep Gergin’in sunumuyla müzik aletlerini tanıdığımız eğlenceli ve eğitici bir gün geçirdik.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_4905-min-1-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_4898-min-1-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_4896-min-1-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_4919-min-1-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_4906-min-1-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_4917-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_4921-min-1-1024x683.jpg)
Rahime Bilici İlkokulu 2.sınıf öğrencileri ile masal kahramanları eşliğinde müzeyi gezip, Müzik Öğretmeni Zeynep Gergin’in sunumuyla müzik aletlerini tanıdığımız eğlenceli ve eğitici bir gün geçirdik.