Bugün KUAKMER Bahçe’de yaz akşamının serinliğine şiirlere yazılmış besteler eşlik etti. Bize bu güzel esintiyi getiren Soprano Betül Uzunoğlu, Soprano Hande Çetik ve Piyanoda Ceren Şepçi’ye çok teşekkür ederiz.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1306yni-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1265yni-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1332-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1352-min-1024x683.jpg)
Bugün KUAKMER Bahçe’de yaz akşamının serinliğine şiirlere yazılmış besteler eşlik etti. Bize bu güzel esintiyi getiren Soprano Betül Uzunoğlu, Soprano Hande Çetik ve Piyanoda Ceren Şepçi’ye çok teşekkür ederiz.