Aydın Mor Dayanışma Derneği ile planladığımız, Mor Dayanışma üyeleri Aslı Elibol ve Yaren Esin’in 6 Şubat depremi sürecinde Hatay’da çektiği ‘’Çatı ‘’ belgesel filminin gösterimini gerçekleştirdik.
Emeği geçen, katkı sunan herkese teşekkür ederiz.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/cati-5-1024x576.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/Cati1-1024x576.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/cati2-1024x576.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/cati3-1024x576.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/cati4-1024x576.jpg)
Aydın Mor Dayanışma Derneği ile planladığımız, Mor Dayanışma üyeleri Aslı Elibol ve Yaren Esin’in 6 Şubat depremi sürecinde Hatay’da çektiği ‘’Çatı ‘’ belgesel filminin gösterimini gerçekleştirdik.
Emeği geçen, katkı sunan herkese teşekkür ederiz.