Kuşadası’nın Rengi Belma Bircil Özgün’ün, mikrofonda 50. yılını dostlarının katılımıyla kutladığımız buluşmada Kuşadası’nda yaşamaya başladığı 1989 yılından bugüne uzanan kültür sanat yaşamında kısa bir yolculuk yaptık.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/belma1-1024x576.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/belma2-1024x576.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/belma3-1024x576.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/belma4-1024x576.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/belma5-1024x576.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/belma6-1024x576.jpg)
Kuşadası’nın Rengi Belma Bircil Özgün’ün, mikrofonda 50. yılını dostlarının katılımıyla kutladığımız buluşmada Kuşadası’nda yaşamaya başladığı 1989 yılından bugüne uzanan kültür sanat yaşamında kısa bir yolculuk yaptık.