Bu hafta konuğumuz Volkan Algan ile ‘’Birbirimizden Yansır Suretimiz ‘’ adlı ilk romanı üzerinden yazın hayatına başlama yolculuğu, konu seçimindeki esin kaynağı ve yayınlanma sürecine değindiğimiz samimi bir söyleşi gerçekleştirdik.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/418219351_894615659330840_3411264103755475302_n-1024x576.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/418210261_894615669330839_7706717469593267612_n-1024x576.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/418439827_894615655997507_2738579494606974947_n-1024x576.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/418179111_894615662664173_8853725221965791501_n-1024x576.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/418180492_894615665997506_8549575617438865569_n-1024x576.jpg)
Bu hafta konuğumuz Volkan Algan ile ‘’Birbirimizden Yansır Suretimiz ‘’ adlı ilk romanı üzerinden yazın hayatına başlama yolculuğu, konu seçimindeki esin kaynağı ve yayınlanma sürecine değindiğimiz samimi bir söyleşi gerçekleştirdik.