Kuşadası’nın sevilen öğretmenlerinden Ümran Ayhan’ı, aramızdan ayrılışının yıl dönümünde, kendi yapmış olduğu resimleriyle andık. Ailesi, öğrencileri ve sevenlerinin katıldığı anma sergisi, 25 Şubat’a kadar gezilebilir.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_8749-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_8795-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_8764-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_8771-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_8774-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_8776-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_8780-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_8790-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_8758-min-1024x683.jpg)
Kuşadası’nın sevilen öğretmenlerinden Ümran Ayhan’ı, aramızdan ayrılışının yıl dönümünde, kendi yapmış olduğu resimleriyle andık. Ailesi, öğrencileri ve sevenlerinin katıldığı anma sergisi, 25 Şubat’a kadar gezilebilir.