Ara tatilde düzenlediğimiz ‘’Tatilde Müzedeyim’’ başlıklı etkinliğimizin ikinci gününde Didem Tarlalı ile Masal ,Resim ve Öykü atölyesiyle hayallerimizi kağıtlara döktük.
Etkinliklerimize katılan tüm çocuklara teşekkür ederiz.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_2355-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_2370-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_2373yni-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_2377-min-1024x683.jpg)
Ara tatilde düzenlediğimiz ‘’Tatilde Müzedeyim’’ başlıklı etkinliğimizin ikinci gününde Didem Tarlalı ile Masal ,Resim ve Öykü atölyesiyle hayallerimizi kağıtlara döktük.
Etkinliklerimize katılan tüm çocuklara teşekkür ederiz.