Akademisyen, tasarımcı, Ezgi Şen Atiker’in, FEMICIDE/KADIN KIRIMI başlıklı dijital ve karışık tekniklerle üretilmiş 20 eserinin yer aldığı kişisel sergisinin açılışını gerçekleştirdik.
Sergi 22- 06 Nisan tarihleri arasında izlenebilir.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/ezgi-1-1024x576.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/ezgi-2-1024x576.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/ezgi-3-1024x576.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/ezgi-4-1024x576.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/ezgi-5-1024x576.jpg)
Akademisyen, tasarımcı, Ezgi Şen Atiker’in, FEMICIDE/KADIN KIRIMI başlıklı dijital ve karışık tekniklerle üretilmiş 20 eserinin yer aldığı kişisel sergisinin açılışını gerçekleştirdik.
Sergi 22- 06 Nisan tarihleri arasında izlenebilir.