Bu hafta konuğumuz gazeteci ve yazar Orhan Baykal ile İzmir 9 Eylül Gazetesi’nde yazdığı köşe yazılarından oluşan ‘’Ne Çektin Be Türkiye ‘’ kitabı üzerinden yerel basın sorunları, yasaklar ve TRT çalışma hayatına uzanan bir söyleşi gerçekleştirdik.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_6375-min-1-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_6365-min-2-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_6371-min-1-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_6381-min-2-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_6397-min-1-1024x683.jpg)
Bu hafta konuğumuz gazeteci ve yazar Orhan Baykal ile İzmir 9 Eylül Gazetesi’nde yazdığı köşe yazılarından oluşan ‘’Ne Çektin Be Türkiye ‘’ kitabı üzerinden yerel basın sorunları, yasaklar ve TRT çalışma hayatına uzanan bir söyleşi gerçekleştirdik.