Bu hafta konuğumuz gazeteci ve yazar Mazlum Vesek’den ‘’Edebiyatımızda İşçi Romanları’’ konu başlığı üzerinden işçi sınıfı olgusunun edebiyatımıza yansımasını ve 1980’li yıllara uzanan yolculuğunu bir sunum eşliğinde dinledik.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_4086-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_4063-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_4052-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_4106-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_4115-min-1024x683.jpg)
Bu hafta konuğumuz gazeteci ve yazar Mazlum Vesek’den ‘’Edebiyatımızda İşçi Romanları’’ konu başlığı üzerinden işçi sınıfı olgusunun edebiyatımıza yansımasını ve 1980’li yıllara uzanan yolculuğunu bir sunum eşliğinde dinledik.