‘’Mahallede Müzik Var’’ diyerek başlattığımız yaz konserlerinin finalinde Emre Dinler bizlerleydi. The Beatles grubundan Aşık Veysel’e uzanan müzik şöleni için Dinler’e ve yaz boyunca bizlerle olan konuklarımıza teşekkürler.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1531-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1525yni-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1544yni-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1550-min-1024x683.jpg)
‘’Mahallede Müzik Var’’ diyerek başlattığımız yaz konserlerinin finalinde Emre Dinler bizlerleydi. The Beatles grubundan Aşık Veysel’e uzanan müzik şöleni için Dinler’e ve yaz boyunca bizlerle olan konuklarımıza teşekkürler.