KUAKMER’ in bu hafta ki konuğu Şair, Yazar ve Klaros Yayınevi Genel Yayın Yönetmeni Lokman Kurucu ile yok saymak, öteki imgesi üzerinden, kendi yayın hayatına ilişkin renkli bir söyleşi gerçekleştirdik.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/393643961_837918358333904_6058115599268288281_n-1024x575.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/393827309_837918348333905_3230833158475083717_n-1024x575.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/393721798_837918355000571_3531551766579856882_n-1024x575.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/393808841_837918351667238_8768547201734834574_n-1024x575.jpg)
KUAKMER’ in bu hafta ki konuğu Şair, Yazar ve Klaros Yayınevi Genel Yayın Yönetmeni Lokman Kurucu ile yok saymak, öteki imgesi üzerinden, kendi yayın hayatına ilişkin renkli bir söyleşi gerçekleştirdik.