KUAKMER 8. yaşına girerken sahip oldukları değerli eşyaları müzemize bağışlayan ve KUAKMER’e maddi ve manevi katkıda bulunan dostlarımızla birlikte teşekkür töreni gerçekleştirdik. Daha nice yıl dönümlerinde birlikte olmayı gönülden diliyoruz.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1612-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1631-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1633-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1642-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1654-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1665-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1673-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1685-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1689-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1697-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_1702-min-1024x683.jpg)
KUAKMER 8. yaşına girerken sahip oldukları değerli eşyaları müzemize bağışlayan ve KUAKMER’e maddi ve manevi katkıda bulunan dostlarımızla birlikte teşekkür töreni gerçekleştirdik. Daha nice yıl dönümlerinde birlikte olmayı gönülden diliyoruz.