Bu yıl ikinci kez düzenlediğimiz İsviçre Film Günleri’nde üç gün komedi , drama ve polisiye dallarında filmler izledik. Film gösterimlerinin ardından İsviçre İstanbul Başkonsolos Yardımcısı ve Kültür Ateşesi Roland Brun, filmleri değerlendirip İsviçre kültürü hakkında bilgiler verdi. İşbirliği için İsviçre İstanbul Başkonsolosluğu’na , Gülen Güler Hurley ve Destek Tasarım Akademisi’ne çok teşekkür ederiz.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_9097.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_9105.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/710c961c-0979-4a1d-ba3a-b376514caf2f.jpg)