KUAKMER’in bugün konuğu Oyun Yazarı, Yönetmen Haluk Işık ile ‘’Cumhuriyet’in 100.Yılında Sanatımız ‘’ başlığı üzerinden Cumhuriyet ve sanat ilişkisi, Osmanlı Döneminde sanat anlayışı konularına değindiğimiz bir söyleşi gerçekleştirdik.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/397577701_851366990322374_963001778977650319_n-1-1024x575.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/397553995_851366996989040_2136684681742644467_n-1-1024x575.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/397550716_851367003655706_8793610965972143638_n-1-1024x575.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/397554505_851366993655707_5505023725152504690_n-1-1024x575.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/397548486_851367006989039_8553329400791332384_n-1-1024x575.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/397565659_851367000322373_945100939518389691_n-1-1024x575.jpg)
KUAKMER’in bugün konuğu Oyun Yazarı, Yönetmen Haluk Işık ile ‘’Cumhuriyet’in 100.Yılında Sanatımız ‘’ başlığı üzerinden Cumhuriyet ve sanat ilişkisi, Osmanlı Döneminde sanat anlayışı konularına değindiğimiz bir söyleşi gerçekleştirdik.