Musa Keklik, Aşkın Ayrancıoğlu, Altan Özeskici ve Lütfü Çakın’ın işlerinden oluşan ‘’Bir Çizgide Dört Renk’’ Karikatür Sergisi’nin açılışını gerçekleştirdik.
Sergi 15-29 Ağustos tarihleri arası gezilebilir.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_6780-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_6782-min-1-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_6807-min-1-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_6812-min-1-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_6826-min-1-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_6825-min-1-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_6794-min-1-1-1024x683.jpg)
Musa Keklik, Aşkın Ayrancıoğlu, Altan Özeskici ve Lütfü Çakın’ın işlerinden oluşan ‘’Bir Çizgide Dört Renk’’ Karikatür Sergisi’nin açılışını gerçekleştirdik.
Sergi 15-29 Ağustos tarihleri arası gezilebilir.