Ayşen Erte ile Doğu Erte’nin gravür ve suluboya tekniklerini kullanarak ürettikleri işlerden oluşan ‘’Kültürümüzden İzler’’ başlıklı Özgün Baskıresim Sergisi’nin açılışını gerçekleştirdik.
Sergi 06 – 24 Haziran tarihleri arasında gezilebilir.
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_5154-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_5092-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_5179-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_5178-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_5169-min-1024x683.jpg)
![](https://kuakmer.org/wp-content/uploads/IMG_5159-min-1024x683.jpg)
Ayşen Erte ile Doğu Erte’nin gravür ve suluboya tekniklerini kullanarak ürettikleri işlerden oluşan ‘’Kültürümüzden İzler’’ başlıklı Özgün Baskıresim Sergisi’nin açılışını gerçekleştirdik.
Sergi 06 – 24 Haziran tarihleri arasında gezilebilir.